Плюшева косметичка - м'яка та зручна сумочка для зберігання косметичних засобів чи інших предметів для догляду за собою.
Плюшева тканина надає косметичці м'якість і приємний на дотик вигляд, що робить її приємною у використанні та носінні.
На блискавці, без підкладки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴





