Плюшева косметичка - це не лише зручний аксесуар для зберігання косметики, але і чарівний предмет, який додає елегантності та стилю до вашого щоденного ритуалу краси.
Ця плюшева косметичка може бути не лише приємним аксесуаром для вас, але й чудовим подарунком для вашої рідної людини чи близької подруги.
На блискавці, без підкладки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴






