Помістіть всі необхідні Вам косметику та аксесуари, які завжди будуть під рукою.
Особливості:
-містка,
-на блискавці,
-легка,
-можна прати.
Особливості:
-містка,
-на блискавці,
-легка,
-можна прати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴




